Dotacja przez PayPal
Status Serwera
Zalogowani
Fenomen SSL
Site Activity
1
 
O nas

Witaj przyjacielu.

Jesteśmy polską gildią Sojuszu na serwerze Scarshield Legion i połączonych (Defias Brotherhood, Sporeggar,
The Venture Co., Ravenholdt).

Naszym celem jest zabawa w gronie dobrych znajomych (tak z gry jak i z RL), dobrem nadrzędnym - atmosfera, która tej zabawie sprzyja. Szczególnie niemile widziane są więc wszelkie działania, które tę atmosferę burzą.  

Zapraszamy. Wejdź, rozgość się. Jeśli Ci sie spodoba, zostań.

 

 
Ostatnie posty na forumLast Forum Post RSS Feed
TopicPostedReplies
user avatar
 9days ago11 Replies
user avatar
 27days ago2 Replies
user avatar
 33days ago4 Replies
user avatar
 33days ago4 Replies
user avatar
 44days ago2 Replies
user avatar
 47days ago5 Replies
user avatar
 59days ago2 Replies
user avatar
 59days ago5 Replies
 
Gildyjne wiadomościFeed Icon

Powodzenia

by DarioG, 19 days ago

Hej.

Tak jak powiedziałem Wam na ostatnim rajdzie, coraz mniej ludzi przychodzi na wyprawy. Czasem ci, którzy się zapisują, po prostu się nie zjawiają, bez słowa wyjaśnienia. Część osób przestała grać, również bez tłumaczeń. Niekiedy mając różne, mniej lub więcej zasadne żale. Jak Wam często powtarzałem, gildia jest jak roślinka, jeśli jej nie podlewasz, uschnie. Starałem się jakoś łatać braki, ale po prostu zmęczyło mnie ciągłe balansowanie między różnymi podejściami do gry i próby zrobienia każdemu dobrze. Jak było do przewidzenia, nie da się tego osiągnąć. 

Fakt, że Hibalt przestaje grać w WOWa ma tu duże znaczenie. Nie widzę możliwości, by go zastąpić aktualnie innym, równie dobrym i - co najważniejsze - regularnie rajdującym tankiem, biorąc pod uwagę, że i tak jest nas za mało by złożyć rajd, a musielibyśmy zrezygnować z dobrego dpsa, zaś liczba będących online by się przecież nie zwiększyła.

Rozumiem, że dla każdego najważniejsze jest jego prawdziwe życie. Zdaję sobie sprawę, że każdy ma większe problemy, niż to, czy zbierze się skład na rajd. Wydawało mi się jednak, że dwa rajdy w tygodniu to nie tak wiele, by się na nich zjawić. Dziś doszliśmy do ściany, nie udało mi się zorganizować 10 osób i nie sądzę, by były widoki na poprawę. Nie chcę marnować Wam życia na próby reanimowania tego, co z nas zostało :).

Na naszych połączonych serwerach jest sporo dobrych, polskich gildii. Mam nadzieję, że znajdziecie swoje miejsce. Bardzo Wam dziękuję za wspólnie spędzony czas ( z niektórymi liczony w latach). Dziś chyba kończy się nasza przygoda.

/salute

Dario

Read More | 11 Replies | Reply  
 
 
Aktywni na forum
user avatar
DarioG - Topic: Powodzenia
March 3rd, 2019
user avatar
DarioG - Topic: SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2019
December 31st, 2018
user avatar
DarioG - Topic: Boże Narodzenia 2018
December 25th, 2018
user avatar
DarioG - Topic: ULDIR NORMAL - wymagania
September 5th, 2018
Liguli - Topic: Hej
September 3rd, 2018
 
Warcraft Logs
Osiągnięcia gildii
WoWProgress Rank
1