Dotacja przez PayPal
Status Serwera
Zalogowani
User Recognition
Site Activity
1

Ostatnie posty na forumLast Forum Post RSS Feed
TopicPostedReplies
 12minutes ago2 Replies
 2hours ago3 Replies
 23hours ago2 Replies
 2days ago2 Replies
 2days ago1 Replies
 5days ago5 Replies
 6days ago6 Replies
 8days ago2 Replies

Post new topic   Reply to topic    FENOMEN Forum Index -> Aplikacje
View previous topic :: View next topic  
Rhoshar

Send private message
Reply with quote

re: App: Rhoshar

0
The application submitted by Rhoshar is as follows:

Quote:
Czy zapoznałeś się z informacjami zawartymi w dziale KODEKS -> REGULAMIN na naszym forum? Czy akceptujesz te zasady?:
tak

W jaki sposób się o nas dowiedziałeś?:
od znajomego

Coś o sobie? Czym się zajmujesz, jakie masz hobby, etc? (Limit znaków to 6500, więc nie żałuj sobie Happy:
Nigdy nie wiem co wpisywać w to miejsce. Skończyłem studia, pracuje w IT jako programista baz danych. Na co dzień nie robię nic ciekawego o czym mógłbym tu się rozpisywać. W WoW'a nie tylko po to, żeby pograć, kocham ten klimat, ogólnie lore całego uniwersum.

Nick, level, klasa Twojej postaci? Na lvl 110 zamierzasz być (tank/heal/dps)?:
Javies, 110, DK, dps/tank (gram wszystkimi klasami)

Prosimy o wklejenie linku z Blizzard Armory Twojej postaci.:
https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/defias-brotherhood/Javies

Prosimy o zrobienie screenshota Twojego UI (najlepiej jedna fotka poza combat i jedna "w akcji"). Następnie wrzucenie obrazków na jakiś darmowy hosting (np. www.imgur.com czy www.scr.hu ) i zamieszczenie w aplikacji linków do nich.:
najważniejsze to WeakAuras (pomaga śledzić rotacje, spelle i w ogóle wszystko), vuhdo (lepsze niż standardowe), dbm (żeby wiedzieć co się wokół mnie dziej), tidyplates (lepsze od standardowych), RSA (żeby inni wiedzieli co robię, co zrobiłem), reszta to poprawa standardowego UI, ogólnie gry, np. Postal Prat TomTom, Altoholic...

Jakich addonów używasz (i dlaczego)? W pytaniu nie chodzi o opis WSZYSTKICH Twoich addonów ale o te, które uważasz za najważniejsze i z jakiego powodu.:
https://imgur.com/a/o5Yc9

Z jakich źródeł informacji (specjalistyczne strony w sieci, wróżka, wujek Stasiek z naprzeciwka) korzystasz przy nauce/doskonaleniu gry Twoją postacią? Które uważasz za najlepsze dla Ciebie i dlaczego?:
głównie icy-veins, jeżeli brakuje mi jakichś informacji to szukam dedykowanych forum, nic konkretnego

Jak często/do jak późna możesz grać?:
W tygodniu wstaje o 5 rano, więc wolałbym nie chodzić codziennie spać o 24, czy 1 w nocy, ale raz na jakiś czas to nie powinno być problemem. Zazwyczaj chodzę spać o 22-23, ale tylko dlatego że mogę

Nazwa aktualnej gildii i powód dla którego chcesz dołączyć do Fenomenu? Czyli, czego od nas oczekujesz?:
The Forgotten Grimoire, jest u Was mój kolega, z którym dawniej przez dłuższy czas rajdowałem, może do tego wrócę, jeżeli nie będzie mi to zjadać mojego całego wolnego czasu, którego z powodu pracy mam niewiele

Jakieś dodatkowe informacje, którymi koniecznie chciałbyś się z nami podzielić? Np. znajomość z GM, ilość golda, jaką chcesz mu przesłać w zamian za inv? I takie tam inne...:
nic mi nie przychodzi do głowy

DarioG

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Rhoshar - by DarioG

0

Cześć.

Dziękujemy za złożenie aplikacji.

Daj nam czas, by więcej osób się z nią zapoznało i być może nawet poczyniło jakieś przemyślenia image.

Pozdrawiamy.

GuildOx rankings

Tryl.
In-Game Lowest Rank 10

Send private message
Reply with quote

0

Mamy już programistę Java, mamy devopsa, zdecydowanie przyda nam się też programista baz danych :D Fajna aplikacja, na tak.

DarioG

Send private message
Reply with quote

0

No dobrze.

Sprzeciwów nie było, więc teoretycznie powinienem dać zielone światło. Napisałeś jednak w aplikacji, że dowiedziałeś się o nas od znajomego (pewnie Sefi), więc nie dane Ci było zapoznać się z naszym postem rekrutacyjnym na WOWCenter. Zatem zanim obie strony podejmą jakieś wiążące decyzje, raz jeszcze przeczytaj nasz regulamin i post rekrutacyjny. By mieć pewność, że nie szukasz czegoś innego, a jedynym powodem złożenia aplikacji jest znajoma osoba.

Przez jakiś czas rajdowałeś na poziomie mitycznym, potem troszkę tak tułałeś się po różnych gildiach. Z czego to wynikało? Miej świadomość, że jeśli nie będziesz miał czasu / chęci, nikt u nas nie będzie Cię do niczego zmuszał, ale działa to w obie strony - jeśli nagle zapragniesz serwer firstów na mythicu, możesz nie mieć z kim ich zdobywać. Bądź rozważny, masz czas na zastanowienie się image.

Jeśli po przyswojeniu sobie obrazoburczych treści z WOWCenter nadal będziesz zdecydowany dołączyć, odezwij się do kogoś od nas po invite w grze. 

Pozdrawiamy.

GuildOx rankings

SuperBohen
In-Game Lowest Rank 10

Send private message
Reply with quote

0

Jestem na tak chociaz cos duzo tych Dk ostatnimi czasy 

Posts from:   
Post new topic   Reply to topic    FENOMEN Forum Index -> Aplikacje All times are GMT - 6 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum

Aktywni na forum
DarioG - Topic: Wybór maina / alta w BfA.
July 21st, 2018
fredastaire - Topic: App: Ejczres
July 21st, 2018
Sindaar - Topic: App: Sindaar
July 16th, 2018
Mienio - Topic: Addony wymagane do Rbg.
June 3rd, 2018

Warcraft Logs
Osiągnięcia gildii
WoWProgress Rank
1