Dotacja przez PayPal
Status Serwera
Zalogowani
User Recognition
Site Activity
1

Ostatnie posty na forumLast Forum Post RSS Feed
TopicPostedReplies
 4days ago3 Replies
 5days ago4 Replies
 6days ago8 Replies
 7days ago6 Replies
 9days ago4 Replies
 9days ago3 Replies
 9days ago1 Replies
 12days ago2 Replies

Post new topic   Reply to topic    FENOMEN Forum Index -> Aplikacje
View previous topic :: View next topic  
Thavor

Send private message
Reply with quote

re: App: Thavor

0
The application submitted by Thavor is as follows:

Quote:
Czy zapoznałeś się z informacjami zawartymi w dziale KODEKS -> REGULAMIN na naszym forum? Czy akceptujesz te zasady?:
Tak

W jaki sposób się o nas dowiedziałeś?:
Od znajomych

Coś o sobie? Czym się zajmujesz, jakie masz hobby, etc? (Limit znaków to 6500, więc nie żałuj sobie Happy:
19 letni chłopiec z Legionowa, przerażony nadchodzącą maturą ucieka w wirtualny świat Warcrafta. Pasjonat gitary klasycznej i grania w komputer

Nick, level, klasa Twojej postaci? Na lvl 110 zamierzasz być (tank/heal/dps)?:
Thogroh 104 Mage DPS

Prosimy o wklejenie linku z Blizzard Armory Twojej postaci.:
https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/scarshield-legion/thogroh

Prosimy o zrobienie screenshota Twojego UI (najlepiej jedna fotka poza combat i jedna "w akcji"). Następnie wrzucenie obrazków na jakiś darmowy hosting (np. www.imgur.com czy www.scr.hu ) i zamieszczenie w aplikacji linków do nich.:
Idle - https://gyazo.com/9b1fafd385b583c5e09316688e4b1d11 Combat - https://gyazo.com/5357cb4cfeca9fa79d7e0ec39115ad8b , tam po prawej to testowe bary BigWigsa

Jakich addonów używasz (i dlaczego)? W pytaniu nie chodzi o opis WSZYSTKICH Twoich addonów ale o te, które uważasz za najważniejsze i z jakiego powodu.:
WA - bo mozna trackowac wszystko w przejrzysty sposób jeśli się umie z tym obchodzić, BigWigs bo nie mogę wytrzymać darcia się DBMA,

Z jakich źródeł informacji (specjalistyczne strony w sieci, wróżka, wujek Stasiek z naprzeciwka) korzystasz przy nauce/doskonaleniu gry Twoją postacią? Które uważasz za najlepsze dla Ciebie i dlaczego?:
Magowy Discord bo zawsze sa tam najswiezsze informacje i ciekawe dyskusje o nawet najmniejszych detalach rotacji, gearu itp.

Jak często/do jak późna możesz grać?:
Codziennie do okolo 0:00 lub 3:00 zależnie od szkoły

Nazwa aktualnej gildii i powód dla którego chcesz dołączyć do Fenomenu? Czyli, czego od nas oczekujesz?:
The Forgotten Grimoire, chce dołączyć ponieważ gra tutaj większość moich znajomych. Mam nadzieję na miłą atmosfere i wpuszczenie na rajd raz na jakiś czas :P

Jakieś dodatkowe informacje, którymi koniecznie chciałbyś się z nami podzielić? Np. znajomość z GM, ilość golda, jaką chcesz mu przesłać w zamian za inv? I takie tam inne...:
Mam bardzo ciemne włosy, dam sie pomiziać za 100k golda

SuperBohen
In-Game Lowest Rank 10

Send private message
Reply with quote

re: DECLINED - App: Thavor - by DarioG

0

Jestem na tak image pieknie rozpisane i nie jest to DK

DarioG

Send private message
Reply with quote

0

Cześć.

Dziękujemy za złożenie aplikacji.

Poprosimy o czas na zastanowienie się.

Pozdrawiamy.

GuildOx rankings

_Tryl
In-Game Lowest Rank 10

Send private message
Reply with quote

0

Fajna aplikacja, boję się tylko tego miziania włosów, mam nadzieję że to propozycja tylko i wyłącznie do żeńskiej części gildii :) Generalnie jestem na tak.

Mienio
In-Game Rank 7

Send private message
Reply with quote

0

Zaopiekuje się tobą chłopcze z Legionowa. ( jestem na tak)

Purehito!
In-Game Rank 5

Send private message
Reply with quote

0

Nie wiem czy ucieczka przed maturą do wirtualnego świata Warcrafta to akurat najlepszy pomysł, ale być może już wszystko wiesz image To mizianie za golda jest podejrzane image a jak taki Mienio zaproponuje 1mln golda co wtedy ? Ogólnie jestem na TAK.

DarioG

Send private message
Reply with quote

0

Jest tak.

Jakiś czas temu rozstaliśmy się w okolicznościach dość dziwnych, przynajmniej dla mnie. Poszedłeś bez pożegnania bić bossy lepiej, szybciej i na wyższym poziomie trudności. Teraz po latach wracasz i w aplikacji tworzysz obraz miłego, pomocnego chłopaka, który chce sobie co jakiś czas pójść na rajd w fajnej atmosferze. Być może i taki jesteś. Zastanawia mnie jednak, jak długo będziesz w stanie znosić nasze nie do końca "profesjonalne" podejście. Czy nie zbrzydnie Ci po paru rajdach wipowanie przez te same błędy popełnianie przez tych samych ludzi, bo przecież większość z nich gra ze mną i za wiele się nie zmieniliśmy. Czy dwa rajdy w tygodniu, w dodatku jedynie w trybie HC, nie okażą się na dłuższą metę nużące i nie sprawiające satysfakcji? 

Napisałeś w aplikacji, że dowiedziałeś się od nas od znajomych. Nie miałeś więc okazji zapoznać się ze światowym dziedzictwem kulturalnym w zakresie literatury, w postaci naszego postu rekrutacyjnego na WOWCenter. Proponuję więc przeczytać tenże i uświadomić sobie, że u nas jest dokładnie jak zostało to opisane. A może i nawet gorzej. Dlatego nie od rzeczy byłoby zastanowić się, czy naprawdę chcesz wchodzić drugi raz do tej samej rzeki? Piszę te słowa, bo mieliśmy sporo przypadków ludzi, którzy po rozpadzie gildii nastawionej na progres, przychodzili tutaj, pisali słodkie kwestie, zarzekali się, że o niczym innym nie marzą, jak graniu z takim podejściem, jakie mamy. A potem, kiedy już minął szok poznawczy i stanęli na nogi, uciekali bez słowa pożegnania.

Nie potrzebuję tutaj takich trutni.

Więc po raz kolejny drogi Thavorze, zastanów się jeszcze. Jest na tym serwie masa polskich gildii: Linear, GROM, Gwardia Polska, The Pathfinders, Gdzie Mój Mimiron... Wszystkie one są bardziej zaawansowane rajdowo niż my i raczej takie pozostaną. Ty jesteś człowiekiem, który ma skilla i zdolności pozwalające na grę na wysokim poziomie. Za jakiś czas może nawet pojawią się do takiej gry chęci i my okażemy się za słabi. Nie lepiej by Ci było spróbować u nich?

Nie odrzucam aplikacji, wyrażam jedynie swoje wątpliwości, które możesz rozwiać albo i nie. 

Pozdrawiam.

GuildOx rankings

Thavor

Send private message
Reply with quote

0

O tym pożegnaniu juz dyskutowaliśmy bardzo długo ale widze, że twojego wielkie ego nadal nie może tego znieść. 

Darek, gildia to nie jest więzienie, co jeśli po roku/9 miesiącach wyszedłbym z niej? Miło spędzilibyśmy czas a po nadejściu tego momentu poszedłbym w swoją stronę, czy to takie straszne? Chciałem pograć ze znajomymi w nieważne jakiej gildii, pech chciał, że dołączyli akurat do twojej. Słyszałem od niektórych osób, że się zmieniłeś więc chciałem zostawić przeszłość za sobą i zwyczajnie spróbować. Jak widać jednak ludzie się nie zmieniają :). 

W aplikacji 'tworzę obraz'? Przez około 2 lata grania w Nietykalnych spine miałem chyba z 2 osobami a z 1 z nich teraz od czasu do czasu pisze na batlle necie jeśli się już pojawię. Nie próbuj robić ze mnie kogoś fałszywego. Dobrze się dogaduje z osobami, ktore są w stosunku do mnie ok, jak widać potrafię też być odrobinę chamski kiedy ktoś pośrednio nazywa mnie trutniem i traktuje jak śmiecia. Kto ma wiedzieć jaki tak na prawdę jestem, ten wie, nie potrzebuje twojej aprobaty a dokładniej to pierdoli mnie twoja opinia. Jeśli po tylu latach coś tak błachego sprawia, że piszesz do mnie w ten sposób to nie chce mieć z tobą nic wspólnego. Szkoda bo myslę, że z resztą gildii moglibyśmy się dobrze dogadywać.

Ta ostatnią linie to chyba dla spokoju ducha dorzuciłeś, mogłeś równie dobrze napisać 'spierdalaj', efekt ten sam. Pa pa

PS: Wiem, że lubisz pierdolić do momentu aż wyjdzie na twoje, to ci mogę przyznać i wykorzystujesz tą umiejętność bardzo często. Nie mam zamiaru tracić więcej czasu i energii na ten temat więc życze miłej zabawy ale ja raczej się więcej tutaj nie pojawię.

DarioG

Send private message
Reply with quote

0

OK.

Thavor wrote:

O tym pożegnaniu juz dyskutowaliśmy bardzo długo ale widze, że twojego wielkie ego nadal nie może tego znieść. 

Darek, gildia to nie jest więzienie, co jeśli po roku/9 miesiącach wyszedłbym z niej? Miło spędzilibyśmy czas a po nadejściu tego momentu poszedłbym w swoją stronę, czy to takie straszne? Chciałem pograć ze znajomymi w nieważne jakiej gildii, pech chciał, że dołączyli akurat do twojej. Słyszałem od niektórych osób, że się zmieniłeś więc chciałem zostawić przeszłość za sobą i zwyczajnie spróbować. Jak widać jednak ludzie się nie zmieniają :). 

W aplikacji 'tworzę obraz'? Przez około 2 lata grania w Nietykalnych spine miałem chyba z 2 osobami a z 1 z nich teraz od czasu do czasu pisze na batlle necie jeśli się już pojawię. Nie próbuj robić ze mnie kogoś fałszywego. Dobrze się dogaduje z osobami, ktore są w stosunku do mnie ok, jak widać potrafię też być odrobinę chamski kiedy ktoś pośrednio nazywa mnie trutniem i traktuje jak śmiecia. Kto ma wiedzieć jaki tak na prawdę jestem, ten wie, nie potrzebuje twojej aprobaty a dokładniej to pierdoli mnie twoja opinia. Jeśli po tylu latach coś tak błachego sprawia, że piszesz do mnie w ten sposób to nie chce mieć z tobą nic wspólnego. Szkoda bo myslę, że z resztą gildii moglibyśmy się dobrze dogadywać.

Ta ostatnią linie to chyba dla spokoju ducha dorzuciłeś, mogłeś równie dobrze napisać 'spierdalaj', efekt ten sam. Pa pa

PS: Wiem, że lubisz pierdolić do momentu aż wyjdzie na twoje, to ci mogę przyznać i wykorzystujesz tą umiejętność bardzo często. Nie mam zamiaru tracić więcej czasu i energii na ten temat więc życze miłej zabawy ale ja raczej się więcej tutaj nie pojawię.

Gildia to nie więzienie. Ale wydaje mi się, że mam prawo do ustalania zasad w niej obowiązujących i prawo do wyrażenia wątpliwości lub zadania pytań aplikującemu. Mam prawo zastanawiać się, czy sytuacje z przeszłości się nie powtórzą, mam też chyba prawo dobierać do wspólnej gry takich ludzi, którzy podzielaliby filozofię i priorytety gildii (a przynajmniej dawali nadzieję, że je podzielają). Mam prawo też mieć co do osoby aplikującej jakieś oczekiwania i chcąc oszczędzić czasu obu stronom, sformułowałem je. W sposób grzeczny i z poszanowaniem Twojej osoby. Odpowiedziałeś chamstwem i docinkami. Porównując to, co napisałeś w aplikacji, do Twojej odpowiedzi na moje słowa, mogę stwierdzić, że być może ja się nie zmieniłem, ale czy Ty na pewno nie? 

Dlaczego uważasz, że Ty możesz robić to, co dla Ciebie dobre (i na przykład po tym roku i 9 miesiącach odejść), a ja nie mogę tego samego? Mam w gildii ludzi, z którymi gram od lat. Chcę mieć kolejnych, o których kiedyś będę mógł napisać to samo. Więc, jak to sam napisałeś, "czy to takie straszne"? Co w tym złego? Ponadto "kto ma wiedzieć jaki naprawdę jestem, ten wie". 

Trutniami określiłem osoby, które zachowały się w sposób, który opisałem, mimo iż ostrzegałem je i zniechęcałem, tłumacząc jaka jest ta gildia, jakie mamy priorytety, i że raczej ich nie zadowoli to, co tu zastaną. Moje działania można łatwo sprawdzić przeglądając tamte aplikacje. Wziąłeś to bezpośrednio do siebie. Dlaczego tak Cię to ubodło, przecież taki nie jesteś?

Traktuję Cię jak śmiecia? Dlaczego? Bo piszę wprost, w kulturalny sposób, że możemy nie być gildią dla Ciebie, że wysoko oceniam Twój skill? Nie potrzebujesz aprobaty? A aplikację złożyłeś. Tak jak napisałem w poprzednim akapicie, możesz przejrzeć inne podania. Jeśli kogoś znam, wiem, że ma / miał wysokie aspiracje, zawsze zniechęcam, zawsze radzę szukać czegoś innego. Po to, by obie strony uniknęły rozczarowania i być może jakichś dram w przyszłości. No ale po co zadawać sobie trud sprawdzania, lepiej sprowadzić wszystko do osobistych animozji, wtedy jest łatwiej. Pewnie, że jakiś tam żal mam ZA SPOSÓB w jaki się rozstaliśmy. Bohen również odszedł, ale rozegrał to inaczej i choć szkoda mi było, to jednak umiałem docenić pewną klasę. Dziś gra ze mną znowu. Psipadek? image

W odpowiedzi na Twoją aplikację napisałem to wszystko nie z powodu ego i żalu, ale POMIMO tego wszystkiego. Bo staram się postępować sprawiedliwie, mimo, iż czasem lekko nie jest. To również można wyczytać z innych aplikacji - że zwykle i tak, mimo mojego gadania, każdy dostaje szansę.

Ty spłyciłeś i zeszmaciłeś wszystkie moje dobre intencje. Zdecydowałeś się na personalny atak i wulgarność zamiast odnieść się merytorycznie. Kto z nas dwóch jest osobą, w szaty której chcesz mnie ubrać? Chętni przeczytają i sami wyciągną wnioski. 

Dziękuję za rozwianie moich wątpliwości.

GuildOx rankings

Posts from:   
Post new topic   Reply to topic    FENOMEN Forum Index -> Aplikacje All times are GMT - 6 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum

Aktywni na forum
Yngstaad - Topic: Yngstaad
January 18th, 2018
DarioG - Topic: SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2018
December 31st, 2017
DarioG - Topic: Wesołych Świąt!
December 24th, 2017
DarioG - Topic: Powrót do przeszłości...
October 24th, 2017
DarioG - Topic: Przydatne Weak Aury
August 13th, 2017

Warcraft Logs
Osiągnięcia gildii
WoWProgress Rank
1