Dotacja przez PayPal
Status Serwera
Zalogowani
Fenomen SSL
User Recognition
Site Activity
1

Ostatnie posty na forumLast Forum Post RSS Feed
TopicPostedReplies
 6days ago7 Replies
 9days ago6 Replies
 10days ago3 Replies
 14days ago4 Replies
 14days ago5 Replies
 15days ago0 Replies
 16days ago3 Replies
 16days ago2 Replies

Post new topic   Reply to topic    FENOMEN Forum Index -> Aplikacje
View previous topic :: View next topic  
Naxergss

Send private message
Reply with quote

re: App: Naxergss

0
The application submitted by Naxergss is as follows:

Quote:
Czy zapoznałeś się z informacjami zawartymi w dziale KODEKS -> REGULAMIN na naszym forum? Czy akceptujesz te zasady?:
Kiedyś to czytałem, ale już zapomniałem i nie chciało mi się tego czytać od nowa :)

W jaki sposób się o nas dowiedziałeś?:
widziałem was przed rajdem

Coś o sobie? Czym się zajmujesz, jakie masz hobby, etc? (Limit znaków to 6500, więc nie żałuj sobie Happy:
Jestem Krzystof, interesuje się komputerem, kopaniem bit-coinów oraz pisaniem rasistowskich tekstow na bardzo rasistowskim Discordzie (Purple Army), lubię znęcać się nad słabszymi kolegami, w wolnych chwilach farmie mounty pisze rasistowskie teksty wysyłam minery na e-maile lub jem KFC

Nick, level, klasa Twojej postaci? Na lvl 110 zamierzasz być (tank/heal/dps)?:
Herrbbert Level 110 ! na lvlu 110 zamierzam być DPS'em !

Prosimy o wklejenie linku z Blizzard Armory Twojej postaci.:
https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/defias-brotherhood/herrbbert

Prosimy o zrobienie screenshota Twojego UI (najlepiej jedna fotka poza combat i jedna "w akcji"). Następnie wrzucenie obrazków na jakiś darmowy hosting (np. www.imgur.com czy www.scr.hu ) i zamieszczenie w aplikacji linków do nich.:
https://imgur.com/a/vJXwB

Jakich addonów używasz (i dlaczego)? W pytaniu nie chodzi o opis WSZYSTKICH Twoich addonów ale o te, które uważasz za najważniejsze i z jakiego powodu.:
ATT ponieważ pokazuje mi każdy item w grze !. Details ! pokazuje mi jak duży robie DPS i kto robi najmniejszy żebym mógł się nad tą osoba znecać

Z jakich źródeł informacji (specjalistyczne strony w sieci, wróżka, wujek Stasiek z naprzeciwka) korzystasz przy nauce/doskonaleniu gry Twoją postacią? Które uważasz za najlepsze dla Ciebie i dlaczego?:
Nie korzystam z żadnych z Źródeł !

Jak często/do jak późna możesz grać?:
Gram 6 dni w tygodniu do 2 w nocy !

Nazwa aktualnej gildii i powód dla którego chcesz dołączyć do Fenomenu? Czyli, czego od nas oczekujesz?:
Kindred ! , chce dolaczyć do Fenomenu gdyż raid liderowie wywalili mnie z grupy rajdowej i zastapili Dedreenem :(

Jakieś dodatkowe informacje, którymi koniecznie chciałbyś się z nami podzielić? Np. znajomość z GM, ilość golda, jaką chcesz mu przesłać w zamian za inv? I takie tam inne...:
znam GM'a i to bardzo dobrze ! wiem kiedy ma urodziny !

Purehito!
In-Game Rank 5

Send private message
Reply with quote

re: DECLINED - App: Naxergss - by DarioG

0

Znów chcesz dołączyć do gildii żeby później z niej wyjść bez słowa? Jestem na NIE.

DarioG

Send private message
Reply with quote

0

Cześć.

Dziękujemy za złożenie aplikacji.

Niech się inni wypowiedzą. Wyszedłeś z gildii nie wiadomo dlaczego, aplikacja pozycjonowana na szyderę i stworzenie obrazu luzaka i "równego"chłopaka. Coś się dziwnego z Tobą stało i chyba złego, bo nie musisz się tak zachowywać ani tworzyć jakiejś maski, żeby inni postrzegali Cię jako cool gościa. Uważam, że nie potrzebujesz takich zabiegów. 

Opuściłeś nas bez słowa sensownego wyjaśnienia, chcesz wrócić również bez podawania akceptowalnych przyczyn. Czemu wyszedłeś i czemu Cię wywalili z grupy (o ile to prawda)? 

Mam ambiwalentne uczucia co do Ciebie. Z jednej strony myślę, że mógłbym żyć z Twoimi humorami i dziwnymi odpałami. Z drugiej mam od tego Bohena, Gharida i Ejczresa. Nie wiem czy kolejna toksyczna osoba nie zdetonuje tej mieszanki wybuchowej.

Proszę o opinie innych gildiowiczów, bo ja w sumie to i byłym za, ale sam nie chcę podejmować decyzji.

Pozdrawiam.

GuildOx rankings

Hrrak
In-Game Lowest Rank 10

Send private message
Reply with quote

0

Jestem na Nie.

Aplikacja nie zachęciła niczym.

A rasiści nie lubią gnomow i elfów.

H.

Tryl.
In-Game Lowest Rank 10

Send private message
Reply with quote

0

Wakat osoby wiedzącej wszystko najlepiej i znęcającej się nad innymi mamy już w gildii zajęty. Na "nie".

FiraliaNE

Send private message
Reply with quote

0

Śmieszna aplikacja i nie mowie tego w kontekście humoru w niej zawartej. Zatem pewnie domyślacie się na co jestem.

DarioG

Send private message
Reply with quote

0

No cóż.

Przykro mi Naxer, ale sam widzisz, że raczej nie mogę Cię zaprosić.

Ciekawa sprawa, że ludzie, którzy Cię nie znają ani Ty ich nie znasz, wypowiedzieli się na nie. Na podstawie aplikacji. Więc może - jeśli naprawdę chciałbyś znowu z nami grać - napisałbyś prawdziwą i szczerą, zamiast tej na siłę luzackiej?

Wiem, że utrzymujesz kontakty (może nawet dobre) z kilkoma osobami z gildii. Zauważ, że żadna nie przyszła tu i nie stanęła za Tobą i w Twojej obronie. Warto by się na tym zastanowić.

Powodzenia w obecnej gildii i być może do zobaczenie w prawdziwej aplikacji.

Pozdrawiam.

GuildOx rankings

Mienio
In-Game Rank 7

Send private message
Reply with quote

0

Halo! Przyjacielu jestem na tak ! Kiedy farmimy ap ?

SuperBohen
In-Game Lowest Rank 10

Send private message
Reply with quote

0

Jestem na tak takich graczy potrzebujemy do destabilizacji tej gildii idealny gildiowicz słowny nie troluje jak Tryl zawsze robi to co mowi. No powiem TA ! *mlask* 

Posts from:   
Post new topic   Reply to topic    FENOMEN Forum Index -> Aplikacje All times are GMT - 6 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum

Aktywni na forum
DarioG - Topic: ULDIR NORMAL - wymagania
September 5th, 2018
Liguli - Topic: Hej
September 3rd, 2018
DarioG - Topic: Wybór maina / alta w BfA.
July 21st, 2018
Sindaar - Topic: App: Sindaar
July 16th, 2018

Warcraft Logs
Osiągnięcia gildii
WoWProgress Rank
1