Dotacja przez PayPal
Status Serwera
Zalogowani
Fenomen SSL
User Recognition
Site Activity
1

Ostatnie posty na forumLast Forum Post RSS Feed
TopicPostedReplies
 8minutes ago0 Replies
 6days ago7 Replies
 9days ago6 Replies
 10days ago3 Replies
 14days ago4 Replies
 14days ago5 Replies
 16days ago0 Replies
 16days ago3 Replies

Post new topic   Reply to topic    FENOMEN Forum Index -> Aplikacje
View previous topic :: View next topic  
DopSooN

Send private message
Reply with quote

re: App: DopSooN

0
The application submitted by DopSooN is as follows:

Quote:
Czy zapoznałeś się z informacjami zawartymi w dziale KODEKS -> REGULAMIN na naszym forum? Czy akceptujesz te zasady?:
Tak

W jaki sposób się o nas dowiedziałeś?:
WoW Center

Coś o sobie? Czym się zajmujesz, jakie masz hobby, etc? (Limit znaków to 6500, więc nie żałuj sobie Happy:
Siemka, nazywam się Wojtek mam 20 lat, aktualnie kończę szkołę i niedługo piszę maturkę także mój pełen wkład zacznie się dopiero w połowie maja, jednak fajnie byłoby już zacząć nową przygodę z gildią. W wowa gram od kilka miesięcy, niestety wcześniej był to serwer prywatny na patchu 7.1.5, dlatego postanowiłem zagrać na Globalu. Gram od 2 tygodni na serwerze Defias Brotherhood, dlaczego ten serwer ? Dlatego że miałem problem z wyborem słyszałem że gra tu spora część polaków, jednak nie jest tak źle jak na BL. Strasznie cenię dobrą komunikację, ułatwia to rozgrywkę a mój angielski nie jest perfekcyjny dlatego DB oraz nie żałuję że zainwestowałem w grę, zamierzam ciągnąć ją przez dłuższy czas. Moje doświadczenie z grą nie jest mega wielkie, jednak na tamtym serwerze raidowałem, robiłem M+ i mówili że jak na pierwszy raz w Wowa bardzo dobrze mi idzie. Aktualnie gram tankiem Blood DK, czasami w Frost. W planach mam zamiar wykorzystać boost'a do 100lvl i zrobić Affi Locka oraz Demon Huntera który był mainem na tamtym serwerze. Ogólnie bardziej skupiam się na PvE niż PvP, ale od czasu do czasu można iść się poklepać. Co więcej mogę dopowiedzieć myślę że znajdziecie w dalszej części formularzu HF !

Nick, level, klasa Twojej postaci? Na lvl 110 zamierzasz być (tank/heal/dps)?:
Plumpus, 110, Blood DK, Taknk/DPS

Prosimy o wklejenie linku z Blizzard Armory Twojej postaci.:
https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/defias-brotherhood/plumpus

Prosimy o zrobienie screenshota Twojego UI (najlepiej jedna fotka poza combat i jedna "w akcji"). Następnie wrzucenie obrazków na jakiś darmowy hosting (np. www.imgur.com czy www.scr.hu ) i zamieszczenie w aplikacji linków do nich.:
https://imgur.com/ai9FmG2

Jakich addonów używasz (i dlaczego)? W pytaniu nie chodzi o opis WSZYSTKICH Twoich addonów ale o te, które uważasz za najważniejsze i z jakiego powodu.:
DBM - oczywiście do PvE, Recount - chcę wiedzieć na jakim poziomie stoję, GTFO - również pod PvE, Pawn pod dopieranie statystyk a nie ilvl oraz WeakAuras aby lepiej skilować

Z jakich źródeł informacji (specjalistyczne strony w sieci, wróżka, wujek Stasiek z naprzeciwka) korzystasz przy nauce/doskonaleniu gry Twoją postacią? Które uważasz za najlepsze dla Ciebie i dlaczego?:
WowHead, Icy-Veins, Na serwerze o którym wspominałem dużo nauczyłem się od Gildii i zamierzam nauczyć się więcej

Jak często/do jak późna możesz grać?:
Spędzam dużo czasu na grze, nedz-czw (jakoś do 1:00), piątek, sobota nie mam ograniczeń, tylko to co wspomniałem w najbliższym czasie mam maturkę i to trochę ograniczy bo jednak wypadałoby zdać :D

Nazwa aktualnej gildii i powód dla którego chcesz dołączyć do Fenomenu? Czyli, czego od nas oczekujesz?:
Aktualnie nigdzie nie należe, levelowałem solo do 110, lubię komunikację głosową z innymi graczami, wasza oferta wydaję się ciekawa, nie nakładam nacisku na gear, tylko na HF, oraz na tym lvl solo to już ciężko

Jakieś dodatkowe informacje, którymi koniecznie chciałbyś się z nami podzielić? Np. znajomość z GM, ilość golda, jaką chcesz mu przesłać w zamian za inv? I takie tam inne...:
Mam wujka w blizzardzie xD (joke)

Purehito!
In-Game Rank 5

Send private message
Reply with quote

re: CLOSED - App: DopSooN - by DarioG

0

Bardzo sensowna aplikacja jestem na TAK.

DarioG

Send private message
Reply with quote

0

Cześć.

Dziękujemy za złożenie aplikacji.

Daj nam trochę czasu, by więcej osób mogło się z nią zapoznać.

Pozdrawiamy.

GuildOx rankings

DarioG

Send private message
Reply with quote

0

Hej.

Odezwij się po invite do kogoś od nas online.

Pozdrawiamy.

GuildOx rankings

Posts from:   
Post new topic   Reply to topic    FENOMEN Forum Index -> Aplikacje All times are GMT - 6 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum

Aktywni na forum
DarioG - Topic: ULDIR NORMAL - wymagania
September 5th, 2018
Liguli - Topic: Hej
September 3rd, 2018
DarioG - Topic: Wybór maina / alta w BfA.
July 21st, 2018
Sindaar - Topic: App: Sindaar
July 16th, 2018

Warcraft Logs
Osiągnięcia gildii
WoWProgress Rank
1