Dotacja przez PayPal
Status Serwera
Zalogowani
User Recognition
Site Activity
1

Ostatnie posty na forumLast Forum Post RSS Feed
TopicPostedReplies
 12minutes ago2 Replies
 2hours ago3 Replies
 23hours ago2 Replies
 2days ago2 Replies
 2days ago1 Replies
 5days ago5 Replies
 6days ago6 Replies
 8days ago2 Replies

Post new topic   Reply to topic    FENOMEN Forum Index -> Aplikacje
View previous topic :: View next topic  
Eter91

Send private message
Reply with quote

re: App: Eter91

0
The application submitted by Eter91 is as follows:

Quote:
Czy zapoznałeś się z informacjami zawartymi w dziale KODEKS -> REGULAMIN na naszym forum? Czy akceptujesz te zasady?:
tak

W jaki sposób się o nas dowiedziałeś?:
od Illsteada gramy razem m+

Coś o sobie? Czym się zajmujesz, jakie masz hobby, etc? (Limit znaków to 6500, więc nie żałuj sobie Happy:
Hej jestem Szymon 27 lat. Aktualnie mieszkam w Łodzi, po ukończeniu poważnych studiów w wyniku zmian wprowadzonych przez aktualna ekipę rządzącą nie znalazłem pracy w zawodzie więc kręcę dolary w mpk :P. Co by tu jeszcze, w Wowa gram legalnie od grudnia. W wolnych chwilach układam puzzelki, oglądam serile i jak tylko mogę to oddaje czas ukochanej kobiecie.

Nick, level, klasa Twojej postaci? Na lvl 110 zamierzasz być (tank/heal/dps)?:
Eter 110 dudu generalnie robię dps ale też czasem próbuje leczyc

Prosimy o wklejenie linku z Blizzard Armory Twojej postaci.:
https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/ravenholdt/eter

Prosimy o zrobienie screenshota Twojego UI (najlepiej jedna fotka poza combat i jedna "w akcji"). Następnie wrzucenie obrazków na jakiś darmowy hosting (np. www.imgur.com czy www.scr.hu ) i zamieszczenie w aplikacji linków do nich.:
https://zapodaj.net/1d0d2d4a329ba.jpg.html https://zapodaj.net/d7b67d21eaff3.jpg.html

Jakich addonów używasz (i dlaczego)? W pytaniu nie chodzi o opis WSZYSTKICH Twoich addonów ale o te, które uważasz za najważniejsze i z jakiego powodu.:
recount ( dla sprawdzenia osiągów), bartender (Daje mi większą przejrzystość) DBM wiadomo czemu, Rider io ( coby m+ nie pozostawiać przypadkowi :P) i FeralDotDamage (Lubie miec pod okiem ile mi zostało bleeda na targecie

Z jakich źródeł informacji (specjalistyczne strony w sieci, wróżka, wujek Stasiek z naprzeciwka) korzystasz przy nauce/doskonaleniu gry Twoją postacią? Które uważasz za najlepsze dla Ciebie i dlaczego?:
chyba wowhead i yt najbardziej rzeczowo i najdokładniej opisuja postac, choć przyznam ze rady bardziej doświadczonych graczy też bardzo dużo pomagają i pozwalają sie doskonalić

Jak często/do jak późna możesz grać?:
no i tu sie pojawia problem bo to bywa różnie w zależności jak pracuje tak gram jak mam zmiane od rana to po południami i tak do 22 jestem, a jak zmiana popołudniowa to znowu jestem od rana i po 23. najwiecej czasu i do późna jestem jak mam wolne kilka dni z rzedu bo wtedy wiadomo nie trzeba rano wstawać.

Nazwa aktualnej gildii i powód dla którego chcesz dołączyć do Fenomenu? Czyli, czego od nas oczekujesz?:
Gdzie Mój Mimniron . Illstead was chwali że atmosfera spoko można pogadać i sie pośmiać wiec sobie pomyślałem że czemu nie. Jeśli tylko jest możliwość rozwoju postaci to trzeba podążyć drogą która to umożliwi, a w tym momencie wasza gildia może to oferować.. Z takich aktualnych małych marzeń to moze uskubać tego mounta z argusa hc bo ponoć z nowym dodatkiem ta możliwość zniknie.

Jakieś dodatkowe informacje, którymi koniecznie chciałbyś się z nami podzielić? Np. znajomość z GM, ilość golda, jaką chcesz mu przesłać w zamian za inv? I takie tam inne...:
golda duzo nie mam i nie widzę potrzeby lapuwkarstwa w celu osiągniecia sukcesu jeśli uznacie że się może przydam to spoko a jeśli jestem za słaby biedny i wlg no cóż trzeba żyć dalej ;)

DarioG

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Eter91 - by DarioG

0

Cześć.

Dziękujemy za złożenie aplikacji.

Daj nam trochę czasu, by więcej osób mogło się z nią zapoznać, choć myślę, że nie będzie problemu, apka fajna, Ilstead też w porzo gostek, wszystko się dodaje :).

Pozdrawiamy.

GuildOx rankings

Illstead
In-Game Lowest Rank 10

Send private message
Reply with quote

re: Illstead

0

Jestem na Tak.

Mienio
In-Game Rank 7

Send private message
Reply with quote

0

Fajna aplikacja, jestem na tak.

DarioG

Send private message
Reply with quote

0

Cześć.

Czekałem, aż wypowie się szef, boss, naczelnik Mienio, znany też w pewnych wysoko postawionych kręgach jako Arcykleszcz. Teraz mogę ze spokojnym sumieniem napisać kilka słów.

Złożyłeś do nas aplikację pod wpływem Illsteada. Musisz jednak wiedzieć, że obecnie jesteś w dużej gildii, gdzie na pewno jest wiele osób i pewnie łatwiej znaleźć kogoś do porobienia czegoś wspólnie. My jesteśmy raczej kameralną ekipą, choć są tutaj prawie sami fajni ludzie. Na kogo uważać dowiesz się jak już będzie za późno :). 

Jeśli nadal jesteś zdecydowany i nie odstraszyłem Cię wystarczająco, odezwij się do kogoś od nas online w grze po invite.

Pozdrawiamy.

GuildOx rankings

Posts from:   
Post new topic   Reply to topic    FENOMEN Forum Index -> Aplikacje All times are GMT - 6 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum

Aktywni na forum
DarioG - Topic: Wybór maina / alta w BfA.
July 21st, 2018
fredastaire - Topic: App: Ejczres
July 21st, 2018
Sindaar - Topic: App: Sindaar
July 16th, 2018
Mienio - Topic: Addony wymagane do Rbg.
June 3rd, 2018

Warcraft Logs
Osiągnięcia gildii
WoWProgress Rank
1