Dotacja przez PayPal
Status Serwera
Zalogowani
Fenomen SSL
Site Activity
1

Ostatnie posty na forumLast Forum Post RSS Feed
TopicPostedReplies
 24days ago2 Replies
 32days ago7 Replies
 35days ago6 Replies
 36days ago3 Replies
 40days ago4 Replies
 40days ago5 Replies
 42days ago0 Replies
 42days ago3 Replies

Post new topic   Reply to topic    FENOMEN Forum Index -> Aplikacje
View previous topic :: View next topic  
Marcinek89
In-Game Lowest Rank 10

Send private message
Reply with quote

re: App: Marcinek89

0
The application submitted by Marcinek89 is as follows:

Quote:
Czy zapoznałeś się z informacjami zawartymi w dziale KODEKS -> REGULAMIN na naszym forum? Czy akceptujesz te zasady?:
Oczywiście

W jaki sposób się o nas dowiedziałeś?:
wowcenter.pl

Coś o sobie? Czym się zajmujesz, jakie masz hobby, etc? (Limit znaków to 6500, więc nie żałuj sobie Happy:
Cześć tu Sławomir... nie no żartuję, Marcin lat 28. Pracuję aktualnie jako stolarz. Lubię czytać książki fantasy oraz post apokaliptyczne. Gram z przerwami w WoWa od czasów MoP. Dosłownie z tydzień temu się zaręczyłem i jako że wesele dopiero za 1,5 roku to mogę spokojnie sobie pograć Happy Co do gildi to szukam ludzi z którymi sobie pogram oraz spędzę miło czas robiąc dungeony, rajdy bądź inne rzeczy. Nie szukam żadnych dzieci nexusa, tylko dorosłych i normalnych osóbHappy

Nick, level, klasa Twojej postaci? Na lvl 110 zamierzasz być (tank/heal/dps)?:
Elidan , 110 , Droid , obojętne

Prosimy o wklejenie linku z Blizzard Armory Twojej postaci.:
https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/ravenholdt/elidan

Prosimy o zrobienie screenshota Twojego UI (najlepiej jedna fotka poza combat i jedna "w akcji"). Następnie wrzucenie obrazków na jakiś darmowy hosting (np. www.imgur.com czy www.scr.hu ) i zamieszczenie w aplikacji linków do nich.:
https://imgur.com/a/vGOjQg5

Jakich addonów używasz (i dlaczego)? W pytaniu nie chodzi o opis WSZYSTKICH Twoich addonów ale o te, które uważasz za najważniejsze i z jakiego powodu.:
DBM(Ogarnięcie mechanik) , Autoturnin(szybsze questowanie) , Masterplan(ogarnięcie world questów) , Tidyplates(combo points nad mobkiem) i inne

Z jakich źródeł informacji (specjalistyczne strony w sieci, wróżka, wujek Stasiek z naprzeciwka) korzystasz przy nauce/doskonaleniu gry Twoją postacią? Które uważasz za najlepsze dla Ciebie i dlaczego?:
wowhead,noxxic są to oczywiście tylko podglądowe sprawy i tak trzeba sprawdzić na własnej ,,skórze''

Jak często/do jak późna możesz grać?:
20-23

Nazwa aktualnej gildii i powód dla którego chcesz dołączyć do Fenomenu? Czyli, czego od nas oczekujesz?:
Expiłem od 1szego bez gildi, jakoś nikogo nie mogłem spotkać w SW. A nazwy typu : gdzie mój mirmion, ostatni mohikanie oraz coś tam wzajmnego wspracia do mnie nie przemawiają :)

Jakieś dodatkowe informacje, którymi koniecznie chciałbyś się z nami podzielić? Np. znajomość z GM, ilość golda, jaką chcesz mu przesłać w zamian za inv? I takie tam inne...:
Przychodzi facet do lekarza na porodówkę i pyta F: Panie doktorze co z moją żoną,jak się czuje? L:No nie za dobrze wygląda F:To ja wiem ale jak się czuje? :D

Purehito!
In-Game Rank 5

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Marcinek89 - by DarioG

0

Druidów nigdy nie za wiele ale Droida to jeszcze nie mamy:D Aplikacja dojrzała i sensowna jestem na TAK.

Ps. GM lubi jak ludzie grają Druidami (podobno) więc to chyba dodatkowy +

DarioG

Send private message
Reply with quote

0

Cześć.

Dziękujemy za złożenie aplikacji. Daj nam trochę czasu, by więcej osób mogło się z nią zapoznać.

Pozdrawiamy.

GuildOx rankings

Mienio
In-Game Rank 7

Send private message
Reply with quote

0

Nie lubię niedokończonych opowieści, jak mi powiesz jak ta żona się czuła to będę na tak : l .

DarioG

Send private message
Reply with quote

0

Hej.

Odezwij się do kogoś od nas w grze po invite.

Pozdrawiamy.

GuildOx rankings

Posts from:   
Post new topic   Reply to topic    FENOMEN Forum Index -> Aplikacje All times are GMT - 6 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum

Aktywni na forum
DarioG - Topic: ULDIR NORMAL - wymagania
September 5th, 2018
Liguli - Topic: Hej
September 3rd, 2018
DarioG - Topic: Wybór maina / alta w BfA.
July 21st, 2018
Sindaar - Topic: App: Sindaar
July 16th, 2018

Warcraft Logs
Osiągnięcia gildii
WoWProgress Rank
1