Dotacja przez PayPal
Status Serwera
Zalogowani
Fenomen SSL
Site Activity
1

Ostatnie posty na forumLast Forum Post RSS Feed
TopicPostedReplies
 24days ago2 Replies
 32days ago7 Replies
 35days ago6 Replies
 36days ago3 Replies
 40days ago4 Replies
 40days ago5 Replies
 42days ago0 Replies
 42days ago3 Replies

Post new topic   Reply to topic    FENOMEN Forum Index -> Aplikacje
View previous topic :: View next topic  
notverysunny
In-Game Lowest Rank 10

Send private message
Reply with quote

re: App: notverysunny

0
The application submitted by notverysunny is as follows:

Quote:
Czy zapoznałeś się z informacjami zawartymi w dziale KODEKS -> REGULAMIN na naszym forum? Czy akceptujesz te zasady?:
tak

W jaki sposób się o nas dowiedziałeś?:
z wowcenter

Coś o sobie? Czym się zajmujesz, jakie masz hobby, etc? (Limit znaków to 6500, więc nie żałuj sobie Happy:
Hej! W WoWa gram od samych jego początków. Kiedyś chodziłam na raidy przysłowiowe siedem dni w tygodniu, ale te czasy minęły bezpowrotnie. Obecnie szukam gildii na poziomie, która by mnie przygarnęła na wspólne wypady i wieczorne gadanie. Uwielbiam granie PVE, ale nie chciałabym być dla nikogo ciężarem, a jeszcze nie wiem, jak będzie z moimi czasowymi możliwościami. Narazie popełniłam życiowy błąd i na lvl 120 wbiłam warlocka, zamiast mojego zwyczajowego huntera, który podróżował ze mną przez każdy dodatek. Teraz to nadrabiam. W życiu prywatnym jestem redaktorką, po studiach z Kultury Japonii. Dużo czytam, trochę piszę, jestem też typowym graczem, który przebrnął przez całe morze tytułów (teraz już casualowo, ale kiedyś hardcore). Do gildii chciałabym dołączyć razem z rogue - nick Kandaru (gramy z tego samego battlenet account, ale na różnych licencjach WoWa).

Nick, level, klasa Twojej postaci? Na lvl 110 zamierzasz być (tank/heal/dps)?:
Xayáh, 116, hunter / Victoriqua, 120, warlock

Prosimy o wklejenie linku z Blizzard Armory Twojej postaci.:
https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/defias-brotherhood/Xayáh

Prosimy o zrobienie screenshota Twojego UI (najlepiej jedna fotka poza combat i jedna "w akcji"). Następnie wrzucenie obrazków na jakiś darmowy hosting (np. www.imgur.com czy www.scr.hu ) i zamieszczenie w aplikacji linków do nich.:
Mam podstawowe UI blizzarda, 4 paski

Jakich addonów używasz (i dlaczego)? W pytaniu nie chodzi o opis WSZYSTKICH Twoich addonów ale o te, które uważasz za najważniejsze i z jakiego powodu.:
Używam DBMa, bo bardzo ułatwia grę. Na 120 lvlu na pewno też ściągnę recounta, żeby zoptymalizować swój dps. Ponieważ gram na MacBook Air, który w teorii nawet nie spełnia wymagań minimalnych (gra śmiga, jeśli nie jest niczym obciążona), to staram się nie nadużywać addonów.

Z jakich źródeł informacji (specjalistyczne strony w sieci, wróżka, wujek Stasiek z naprzeciwka) korzystasz przy nauce/doskonaleniu gry Twoją postacią? Które uważasz za najlepsze dla Ciebie i dlaczego?:
wowhead, icy-veins (ten pierwszy do wszystkiego, ten drugi do rotacji i ulepszania postaci), ale tak naprawdę to ostatnio z braku czasu moim źródłem wiedzy jest Kandaru, który zawsze wszystko wie, a jak nie wie, to z łatwością potrafi znaleźć (można to uznać za pójście na łatwiznę, ale prawda jest taka, że w ten sposób jest nam po prostu wygodniej układać sobie życie w realu tj. ja coś zrobię w domu, a on poszuka informacji)

Jak często/do jak późna możesz grać?:
Gram codziennie, od mniej więcej 21 do 2-3 nad ranem, jak się zasiedzę to i do 5. W dzień raczej nie mam czasu grać.

Nazwa aktualnej gildii i powód dla którego chcesz dołączyć do Fenomenu? Czyli, czego od nas oczekujesz?:
Aktualnie jestem w pierwszej lepszej gildii, którą znalazłam z tak zwanej łapanki na trade. Wolałabym jednak być w polskiej gildii i mieć z kim pobiegać i porozmawiać bez wysilania się po angielsku, zwłaszcza na discordzie, gdzie przez mój akcent wmawiają mi, że jestem Rosjanką. Do tego po rozmowie z Dario z przykrością (nie dla Was) muszę stwierdzić, że to była pierwsza sympatyczna rozmowa z Polakiem, jaką odbyłam w WoWie. Niestety wcześniejsze wyglądały mniej więcej tak, że rozmówca (nie wprost) pytał "czego Ty w ogóle ode mnie chcesz?!". Opis gildii na forum wowcenter również mnie przekonał.

Jakieś dodatkowe informacje, którymi koniecznie chciałbyś się z nami podzielić? Np. znajomość z GM, ilość golda, jaką chcesz mu przesłać w zamian za inv? I takie tam inne...:
Dodatkowych informacji brak.

DarioG

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: notverysunny - by DarioG

0

Cześć.

Dziękujemy za złożenie aplikacji. Bardzo zresztą ładnej. Daj nam trochę czasu, by więcej osób się z nią zapoznało i ewentualnie wyraziło swoje zdanie.

Pozdrawiamy.

GuildOx rankings

Tood
In-Game Rank 5

Send private message
Reply with quote

0

O, dużo literek, więc plus u niektórych duży.

Jedyny minus to chyba ten MacBook Air (PC master race*)

Ja jestem jak najbardziej ZA. 

*O ile nie trzeba wymieniać CPU, razem z płytą główną i pamięcią...

Melvill__
In-Game Lowest Rank 10

Send private message
Reply with quote

0

Jedna z lepszych aplikacji. Jestem na Tak. 

Vallier
In-Game Lowest Rank 10

Send private message
Reply with quote

0

Bardzo solidna aplikacja, a w dodatku po ostatniej rozgrywce z G'huunem chyba wszyscy docenią perspektywę przyłączenia kolejnego ranged dps . Jestem na tak.

Send private message
Reply with quote

0

Cześć.

Odezwij się po invite do kogoś od nas online w grze.

Pozdrawiamy.

GuildOx rankings

notverysunny
In-Game Lowest Rank 10

Send private message
Reply with quote

0

Serdeczne dzięki i dzisiaj grzecznie czekam, aż skończycie raid. 

Posts from:   
Post new topic   Reply to topic    FENOMEN Forum Index -> Aplikacje All times are GMT - 6 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum

Aktywni na forum
DarioG - Topic: ULDIR NORMAL - wymagania
September 5th, 2018
Liguli - Topic: Hej
September 3rd, 2018
DarioG - Topic: Wybór maina / alta w BfA.
July 21st, 2018
Sindaar - Topic: App: Sindaar
July 16th, 2018

Warcraft Logs
Osiągnięcia gildii
WoWProgress Rank
1