Dotacja przez PayPal
Status Serwera
Zalogowani
Fenomen SSL
Site Activity
1

Ostatnie posty na forumLast Forum Post RSS Feed
TopicPostedReplies
 24days ago2 Replies
 32days ago7 Replies
 35days ago6 Replies
 36days ago3 Replies
 40days ago4 Replies
 40days ago5 Replies
 42days ago0 Replies
 42days ago3 Replies

Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    FENOMEN Forum Index -> Aplikacje
View previous topic :: View next topic  
Meseritz

Send private message
Reply with quote

re: App: Meseritz

0
The application submitted by Meseritz is as follows:

Quote:
Czy zapoznałeś się z informacjami zawartymi w dziale KODEKS -> REGULAMIN na naszym forum? Czy akceptujesz te zasady?:
nio siur ze Yes

W jaki sposób się o nas dowiedziałeś?:
pewien zapity korsarz w Boralus Harbor cos nawijal :)

Coś o sobie? Czym się zajmujesz, jakie masz hobby, etc? (Limit znaków to 6500, więc nie żałuj sobie Happy:
Mieszkam od 7 lat w polnocnej Szkocji, zajmuje sie praca od pon do piatki. po pracy zazwyczaj majac wybor zona czy wow pada na WOWa :P Hobby? lazikowanie z wykrywaczem metalu, choc chyba juz nie tam zapalczywie jak dawniej

Nick, level, klasa Twojej postaci? Na lvl 110 zamierzasz być (tank/heal/dps)?:
Brzydal, resto szaming, heler jak juz wspomnialem 120lvl

Prosimy o wklejenie linku z Blizzard Armory Twojej postaci.:
https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/defias-brotherhood/Brzydal

Prosimy o zrobienie screenshota Twojego UI (najlepiej jedna fotka poza combat i jedna "w akcji"). Następnie wrzucenie obrazków na jakiś darmowy hosting (np. www.imgur.com czy www.scr.hu ) i zamieszczenie w aplikacji linków do nich.:
nie jest to chyba na ta chwile mozliwe

Jakich addonów używasz (i dlaczego)? W pytaniu nie chodzi o opis WSZYSTKICH Twoich addonów ale o te, które uważasz za najważniejsze i z jakiego powodu.:
leczenie, click czy bartander do spelli pod reka dbm oczywiscie itd

Z jakich źródeł informacji (specjalistyczne strony w sieci, wróżka, wujek Stasiek z naprzeciwka) korzystasz przy nauce/doskonaleniu gry Twoją postacią? Które uważasz za najlepsze dla Ciebie i dlaczego?:
sasiad z dolu, portugalczyk, to skarbnica wiedzy a po mikstury jezdzimy z jego babcia kolo Loch Ness

Jak często/do jak późna możesz grać?:
do 23 mojego czasu czyli polnoc w Polsce

Nazwa aktualnej gildii i powód dla którego chcesz dołączyć do Fenomenu? Czyli, czego od nas oczekujesz?:
brak, gralem w wielu gildiach

Jakieś dodatkowe informacje, którymi koniecznie chciałbyś się z nami podzielić? Np. znajomość z GM, ilość golda, jaką chcesz mu przesłać w zamian za inv? I takie tam inne...:
Szkoci sa znani z braku kasy, wiec zapomnij :P

DarioG

Send private message
Reply with quote

re: DECLINED - App: Meseritz - by DarioG

0

Cześć.

Dziękujemy za złożenie aplikacji. Prosimy o cierpliwość, pozostali gildiowicze powinni się z nią zapoznać.

Może być problem z miejscem dla healera, mamy ich sporo i w większości tylko to umieją .

Pozdrawiamy.

GuildOx rankings

Vallier
In-Game Lowest Rank 10

Send private message
Reply with quote

0

Jestem na tak, ale jak już wspomniano powyżej, ciężko będzie znaleźć sloty dla healerów na naszych raidach.

Send private message
Reply with quote

0

Juz Uru napisalem, ale skoro stracilem czas na rejestracje aktywacje i skoro czekalem 24 godziny zeby dwie osoby sie wypowiedzialy, to powtorze co napisalem Uru ze Nie wiem gdzie napisalem ze chcialem rajdowac :) chcialem przyjecia do gildii. nie wiem skad wnioski o rajdowaniu. druga sprawa czy macie wylacznie rajdujacych graczy? skoro nie potrzeba Wam ludzi to po co rekrutacja?

gram dla zabawy zreszta tak widzialem Wasze spamy na trade. Dziekuje bardzo za dobre checi ale skoro ocena gracza polega na tym ze nie ma slotow bo healac umie kazdy to spoko :) Ja juz widzialem wszystko w tej grze a po raz pierwszy zagralem w ta gre 10 lat temu jakos tak :) wiec wiele mnie nie zdziwi. zycze w takim razie sporego progresu i zadowolenia z gry :P

Mam nadzieje, ze nie dostalem zadnej czerwonej kartki jak w innych niezwyklych gildiach, mam nadzieje ze niczyje ego nie zostalo nadszarpniete. nie dane bylo mi Was poznac to bede musial z tym zyc. przez 45 lat dawalem rade to i teraz jakos sie pozbieram :)

Powodzonka

Purehito!
In-Game Rank 5

Send private message
Reply with quote

0

Po prostu z góry zostało założone, że będziesz chciał rajdować jak większość osób , a skoro wybrałeś już jakąś gildie może było co nie co o niej przeczytać  

Pozdrawiam

Tryl.
In-Game Lowest Rank 10

Send private message
Reply with quote

0
Meseritz wrote:

(..) Nie wiem gdzie napisalem ze chcialem rajdowac :) (..) skoro nie potrzeba Wam ludzi to po co rekrutacja?

Na tej samej zasadzie można zapytać gdzie napisaliśmy że nie potrzebujemy ludzi? Według Ciebie założyliśmy niepotrzebnie że chcesz rajdować a według mnie Ty niepotrzebnie założyłeś że szukamy tylko rajderów. Takie informacje znajdują się w odpowiedziach żeby uświadomić ludzi, którzy chcą raidować jak wygląda sytuacja żeby ktoś nie miał pretensji po dołączeniu do gildii że nie ma dla niego spota. Co do reszty odpowiedzi to wydaje się ona bardzo nonszalancka ale nie jestem na nie bo może tylko mi się tak wydaje. Pozdrawiam.

Meseritz

Send private message
Reply with quote

0

Mialem juz tu nie zagladac, ale skoro nagle przyrost czytelnikow znacznie podskoczyl, to pozwole sobie zacytowac GL :)

W sumie troche miejscowym lekarzom to uwlacza ale co tam :)

Może być problem z miejscem dla healera, mamy ich sporo i w większości tylko to umieją 

Tak nisko kolego Dariuszu cenisz lekarzy na rajdach? obecnych wygrales w chipsach? czy w nie umieli wyjsc ze Strormwind wiec niech chociaz lecza? :) 

Na miejscu rajdowych healerow troche bym sie wkurzyl, ale moze faktycznie niczego po za leczeniem nie potrafia  :)

Pozdro i polecam zamknac ow watek, bo argumenty Super Darka troche go kompromituja i uwlaczaja tym ktorzy traca na niego mane :P

DarioG

Send private message
Reply with quote

1

Hej.

Kolego, ja chyba lepiej wiem, w czym sprawdzają się moi gracze, niż Ty. Lepiej wiem, czy chcieliby pełnić inne role i jak sobie w nich radzą. Ale rozumiem, że to jakaś próba nieudolnej socjotechniki, żeby wywołać kłótnie i podziały. Niezły z Ciebie dowcipniś.

Dostałeś grzeczną odpowiedź, tak jak wielu przed Tobą. I oni jakoś umieli bez agresji, wywyższania się i żenujących prób silenia się na ironię czy sarkazm, ustosunkować się do odpowiedzi. Odnoszę wrażenie, że jesteś gburowatym egoistą, który nie potrafi prowadzić dialogu, tylko próbuje zdyskredytować rozmówcę. Za kogo się uważasz? Przychodzisz do nas, piszesz aplikację, a następnie BEZ POWODU zaczynasz wyliczać wyimaginowane problemy i wszystkie "ale" jakie Ci przyjdą do głowy.

Ty polecasz zamknąć wątek? Przyjacielu, jak widać ukończenie 45 lat (o ile to w ogóle prawda) nie stanowi magicznego remedium na chamstwo i głupotę. Powtórzę, za kogo się uważasz? Nawet nie miałeś odwagi napisać tutaj tych farmazonów o rajdowaniu itp. Wysłałeś mi prywatnego maila, dopiero kiedy Ci odpowiedziałem, żebyś napisał na forum, przylazłeś tutaj, sfrustrowany 45-latku i wylałeś swoją żółć.

Najzabawniejszym momentem było, kiedy nieudolnie próbowałeś chwalić się, ile to Ty nie grasz. 10 lat, tak? Odpisałem Ci, ile gram ja. Musiałeś się zdenerwować, że są ludzie z dłuższym stażem.

"Mam nadzieje, ze nie dostalem zadnej czerwonej kartki jak w innych niezwyklych gildiach" - czyli ktoś się już na Tobie poznał? A może raczej NIE POZNAŁ i nie dostrzegł tych licznych przymiotów ducha i umysłu, jakie niewątpliwie (we własnej wyobraźni) posiadasz.

Nick postaci dobrałeś idealny. Wydaje mi się, że idealnie opisuje Twój charakter. Zgorzkniałego 45-latka, obrażonego na cały świat, który nie chce być takim, jakim dziadzio go sobie wyobraził.

Nie pozdrawiam. 

GuildOx rankings

Posts from:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    FENOMEN Forum Index -> Aplikacje All times are GMT - 6 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum

Aktywni na forum
DarioG - Topic: ULDIR NORMAL - wymagania
September 5th, 2018
Liguli - Topic: Hej
September 3rd, 2018
DarioG - Topic: Wybór maina / alta w BfA.
July 21st, 2018
Sindaar - Topic: App: Sindaar
July 16th, 2018

Warcraft Logs
Osiągnięcia gildii
WoWProgress Rank
1