Dotacja przez PayPal
Status Serwera
Zalogowani
Fenomen SSL
Site Activity
1

Ostatnie posty na forumLast Forum Post RSS Feed
TopicPostedReplies
 21minutes ago6 Replies
 7days ago3 Replies
 7days ago3 Replies
 7days ago2 Replies
 8days ago0 Replies
 10days ago2 Replies
 12days ago3 Replies
 24days ago3 Replies

Post new topic   Reply to topic    FENOMEN Forum Index -> Aplikacje
View previous topic :: View next topic  
Lansenik
In-Game Lowest Rank 10

Send private message
Reply with quote

re: App: Lansenik

0
The application submitted by Lansenik is as follows:

Quote:
Czy zapoznałeś się z informacjami zawartymi w dziale KODEKS -> REGULAMIN na naszym forum? Czy akceptujesz te zasady?:
Tak

W jaki sposób się o nas dowiedziałeś?:
forum wowcenter.pl

Coś o sobie? Czym się zajmujesz, jakie masz hobby, etc? (Limit znaków to 6500, więc nie żałuj sobie Happy:
Witam was, na imie mam Mariusz, lat 33. W WoW'a gram od MOP'a, mialem dluzsza przerwe zwiazana z sytuacja rodzinna. Do gry wrocilem pod koniec legionu,
mam kilka postaci na 100+ lvl na realmie Silvermoon, ktore moge przeniesc gdy uda mi sie dostac do Waszej gildii. Jestm osoba spokoja, merytorycznie i rzeczowo podchodzaca do swiata i zycia. Mam zone i malego synka, mieszkamy w UK od 13 lat. Pracuje w firmie transportowej na nocnej zmianie 4 na 3 po 12h. Gram w niedziele, poniedzialki i wtorki w nocy, czasami loguje sie wczesniej przed praca gdy pije kawe. Moge przebywac na disco czy ts, moge brac udzial w dungach czy rajdach, jedyny minus to ze w nocy to ja zajmuje sie synen i jego pory karmienia sa rozne. Stawiam rodzine przed Wow'a wybaczcie.

Nick, level, klasa Twojej postaci? Na lvl 110 zamierzasz być (tank/heal/dps)?:
Sumienie arms warrior,

Prosimy o wklejenie linku z Blizzard Armory Twojej postaci.:
https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/silvermoon/sumienie

Prosimy o zrobienie screenshota Twojego UI (najlepiej jedna fotka poza combat i jedna "w akcji"). Następnie wrzucenie obrazków na jakiś darmowy hosting (np. www.imgur.com czy www.scr.hu ) i zamieszczenie w aplikacji linków do nich.:
https://imgur.com/a/I7O1iV1 , https://imgur.com/a/IEDGpFo

Jakich addonów używasz (i dlaczego)? W pytaniu nie chodzi o opis WSZYSTKICH Twoich addonów ale o te, które uważasz za najważniejsze i z jakiego powodu.:
DBM, Elvui, Altoholick, overarchiver,, WA2, silver dragon, NPC scan, all the things i jeszcze kilka inych

Z jakich źródeł informacji (specjalistyczne strony w sieci, wróżka, wujek Stasiek z naprzeciwka) korzystasz przy nauce/doskonaleniu gry Twoją postacią? Które uważasz za najlepsze dla Ciebie i dlaczego?:
Youtube, icyveins, wowhead

Jak często/do jak późna możesz grać?:
od 21 do 0500 , niedz, pon i wt

Nazwa aktualnej gildii i powód dla którego chcesz dołączyć do Fenomenu? Czyli, czego od nas oczekujesz?:
Obejcnie jestem bez gildii. Fajnie by bylo gdyby w gildii panowala rodzinna atmosfera

Jakieś dodatkowe informacje, którymi koniecznie chciałbyś się z nami podzielić? Np. znajomość z GM, ilość golda, jaką chcesz mu przesłać w zamian za inv? I takie tam inne...:
Przepraszam za brak polskich znakow, czesciej pisze po angielsku niz polsku.

DarioG

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Lansenik - by DarioG

0

Hej.

Dziękujemy za złożenie aplikacji. Sensownej zresztą. Nie ma problemu z czasem, jeśli nie możesz, to nie możesz. Jako ojciec 9-tygodniowej córki jestem w stanie Cię zrozumieć :)

A teraz daj nam czas, by gildiowicze zapoznali się z podaniem. Jutro powinieneś dostać odpowiedź. 

Pozdrawiamy.

GuildOx rankings

DarioG

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Lansenik - by DarioG

0

Hej.

Odezwij się po invite do kogoś od nas online w grze.

Pozdrawiamy.

GuildOx rankings

Posts from:   
Post new topic   Reply to topic    FENOMEN Forum Index -> Aplikacje All times are GMT - 6 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum

Aktywni na forum
DarioG - Topic: ULDIR NORMAL - wymagania
September 5th, 2018
Liguli - Topic: Hej
September 3rd, 2018
DarioG - Topic: Wybór maina / alta w BfA.
July 21st, 2018
Sindaar - Topic: App: Sindaar
July 16th, 2018

Warcraft Logs
Osiągnięcia gildii
WoWProgress Rank
1