Dotacja przez PayPal
Status Serwera
Zalogowani
Fenomen SSL
Site Activity
1

Ostatnie posty na forumLast Forum Post RSS Feed
TopicPostedReplies
 49minutes ago6 Replies
 7days ago3 Replies
 7days ago3 Replies
 7days ago2 Replies
 8days ago0 Replies
 10days ago2 Replies
 12days ago3 Replies
 24days ago3 Replies

Post new topic   Reply to topic    FENOMEN Forum Index -> Aplikacje
View previous topic :: View next topic  
Biczys
In-Game Lowest Rank 10

Send private message
Reply with quote

re: App: Biczys

0
The application submitted by Biczys is as follows:

Quote:
Czy zapoznałeś się z informacjami zawartymi w dziale KODEKS -> REGULAMIN na naszym forum? Czy akceptujesz te zasady?:
Tak

W jaki sposób się o nas dowiedziałeś?:
z wow progressu

Coś o sobie? Czym się zajmujesz, jakie masz hobby, etc? (Limit znaków to 6500, więc nie żałuj sobie Happy:
Mam na imię Mateusz, mam 26 lat. Aktualnie szukam pracy w zawodzie java developera. Moje pierwsze hobby to piłka nożna(nie lubię legii i m.in. realu jakby ktoś pytał :D). Moim takim drugim hobby jest od jakichś 10 lat warcraft oraz w mniejszym stopniu inne uniwersa blizzarda, jak np. nikomu nieznane Diablo zwane nieśmiertelnym.

Nick, level, klasa Twojej postaci? Na lvl 110 zamierzasz być (tank/heal/dps)?:
Chudyboczus, 120 Warrior Tank

Prosimy o wklejenie linku z Blizzard Armory Twojej postaci.:
https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/defias-brotherhood/Chudyboczus

Prosimy o zrobienie screenshota Twojego UI (najlepiej jedna fotka poza combat i jedna "w akcji"). Następnie wrzucenie obrazków na jakiś darmowy hosting (np. www.imgur.com czy www.scr.hu ) i zamieszczenie w aplikacji linków do nich.:
https://imgur.com/a/wJIrxVR https://imgur.com/a/GB9g5qA

Jakich addonów używasz (i dlaczego)? W pytaniu nie chodzi o opis WSZYSTKICH Twoich addonów ale o te, które uważasz za najważniejsze i z jakiego powodu.:
Recount oczywiście, podstawa każdego pr0 raidera. WeakAuras, żeby nie szukać potrzebnych rzeczy po ekranie. Grid, lubie kafelki, które moge sobie łatwo rozszerzać i pomniejszać, zwłaszcza przy leczeniu. Z addonów, które posiadam stricte do PvE to raczej wszystko.

Z jakich źródeł informacji (specjalistyczne strony w sieci, wróżka, wujek Stasiek z naprzeciwka) korzystasz przy nauce/doskonaleniu gry Twoją postacią? Które uważasz za najlepsze dla Ciebie i dlaczego?:
Staram się porównywać icy veinsy i wowheada do optymalizowania postaci. Dlaczego? Szczerze powiedziawszy nie mam pojęcia, pewnie dlatego że są pierwszymi wynikami w googlach.

Jak często/do jak późna możesz grać?:
Składam podanie do Waszej gildii, ponieważ widzę, że macie raid w niedzielę, a ja w dotychczasowej pracy mam co 2-gi tydzień nocki. Jeśli chodzi o godziny grania to raczej nie mam deadlinu.

Nazwa aktualnej gildii i powód dla którego chcesz dołączyć do Fenomenu? Czyli, czego od nas oczekujesz?:
Nie posiadam gildii aktualnie. Chciałbym sobie jakaś znaleźć przede wszystkim dlatego, że chciałbym zdobyć curve, a z przyjaciółmi Sovietami i Osmanami, niestety ciężko mi to osiągnąć.

Jakieś dodatkowe informacje, którymi koniecznie chciałbyś się z nami podzielić? Np. znajomość z GM, ilość golda, jaką chcesz mu przesłać w zamian za inv? I takie tam inne...:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez gildię Fenomen moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez gildię Fenomen moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

DarioG

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Biczys - by DarioG

0

Cześć.

Dziękujemy za złożenie aplikacji.

Co do samej treści, to hmm: http://grom.gracz.net/viewtopic.php?p=6209#6209

Co prawda nie jesteśmy aż tak elitarni, żeby zlecać ci dwanaście prac, byś przekonał nas, czy jesteś lepszy od innych, ale ludzie z GROMu słusznie prawią. Offspec konieczna rzecz. Na chwilę obecną na tankowanie szans większych nie masz, bo mamy stały zespół, w sensie ja i ten tam kierownik Hibalt, co to chce powrotu classica. Jesteśmy praktycznie na każdym rajdzie, więc sam rozumiesz... W dpsie za to chętnie... Tylko ciekawi mnie, czemu dostałeś decline w GROMIE? Czymś podpadłeś, czy po prostu upłynął czas przydatności aplikacji do spożycia?

W każdym razie - u nas rajduje każdy chętny, nie wymagamy logów i takich tam, ale mamy swoje normy (gear, consumable, ogólne przygotowanie), które tenże każdy chętny spełnić musi. Niestety nie zawsze jest miejsce na konkretny spec.

Jeśli jesteś w stanie pogodzić się z powyższym, to prosimy jeszcze o cierpliwość, z podaniem powinni zapoznać się inni memberzy. Jutro powinieneś dostać odpowiedź.

Pozdrawiamy.

GuildOx rankings

Bicz

Send private message
Reply with quote

0

Hej, wybaczcie za zaśmiecanie forum, zaliczyłem missclicka na telefonie. Co do podania w gromie, złożyłem je jak widać 25 października. Teraz widze, że jest przesunięte do odrzuconych, ale nawet nikt nie raczył napisać w poście, po co sie wysilać. Także niestety nie wiem dlaczego mnie odrzucili. Jeśli chodzi o offa to jest dokładnie tak jak tam napisałem, na bfa tankuje a tego armsa traktuje po macoszemu. Grać mogę ale pewnie zabraknie automatyzmów. Pozdrawiam.

DarioG

Send private message
Reply with quote

0

Hejka.

Tak jak napisałem, nie za bardzo jest miejsce dla tanka. Co do dpsa, to ćwiczenie czyni mistrza, więc moim zdaniem, wcześniej czy później, zniszczysz armsem świat. Albo fury galaktykę.

Jeśli Cię to nie odstrasza, odezwij się po invite do kogoś od nas online w grze.

Pozdrawiamy.

GuildOx rankings

Posts from:   
Post new topic   Reply to topic    FENOMEN Forum Index -> Aplikacje All times are GMT - 6 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum

Aktywni na forum
DarioG - Topic: ULDIR NORMAL - wymagania
September 5th, 2018
Liguli - Topic: Hej
September 3rd, 2018
DarioG - Topic: Wybór maina / alta w BfA.
July 21st, 2018
Sindaar - Topic: App: Sindaar
July 16th, 2018

Warcraft Logs
Osiągnięcia gildii
WoWProgress Rank
1